Katalog produktů

Externí

External Hex Implant System

Implantační systém se zevním retenčním zařízením

Implantáty se zevním šestihranem jsou nejčastěji používaným designem fixtury na světě. Toto technické řešení umožňuje různorodé použití protetických komponent.

Materiál: komerčně čistý titan (CPT Commercially Pure Titanium)


 Gold Standard ZR™ (Zero Rotation) spočívá v přítomnosti opracovaných mikrozarážek u všech vnitřních hran šestiúhelníku abutmentu. Tyto mikrozarážky omezují horizontální rotaci mezi fixturou a abutmentem. Gold Standard ZR™ je umístěn na: UCLA, GingiHue®, kónických a STA® abutmentech.
   

 Dvojitý šestiúhelník který je opracován u 15° angulovaného abutmentu GingiHue Post umožňuje 12 možností usazení na zevním šestiúhelníku, tedy vždy po 30°.
   

 V nabídce otiskovacích kapen pro externí hex jsou typy Pick-Up a Twist Lock™ ve třech různých rozšiřujících se průměrech EP™ (Emergency Profile). Otiskovací kapny mají na sobě řadu podsekřivin, které dokonale stabilizují kapnu při otisku.
   

 Plastový zaváděcí nástroj ASYST umožňuje přesné a snadné nasazení abutmentu. Balení obsahuje abutment, fixační šroubek a plastový zavaděč, kterým se sterilní abutmentu našroubuje přímo do fixtury. Zaváděcí nástroj ASYST je součástí balení standardních, kónických a STA abutmentů.