Katalog produktů

Interní

Certain® Implant System

Implantační systém s vnitřním retenčním zařízením

Vnitřní retenční zařízení usnadňuje usazení protetického dílu.
Materiál: slitina titanu


 Spojení QuickSeat™ - systém nabízí výhodu snadného usazení docvaknutím (OSSEOTITE® Certain QuickSeat Connection). Slyšitelné nebo citelné cvaknutí při dosazení otiskovací kapny a abutmentů, které lékaře dostatečně ubezpečuje o přesném dosazení komponentů. Pokud cítíte docvaknutí, můžete si být jisti, že vše sedí jak má.
   

 Profilované výstupky vnitřní části abutmentu umožňují uvedené cvaknutí a také zabezpečují dostatečnou retenci protetických komponent v implantátu například při zkoušce abutmentu bez nutnosti použití fixačního šroubku.
   

 Vnitřní retenční zařízení v sobě obsahuje jak hexagon, tak i dvojitý hexagon. Šestiúhelník má dva významy: uchycení zavaděče při zašroubování implantátu do kosti a jako antirotační zařízení pro všechny přímé podpěry. Dvojitý šestiúhelník dovoluje dvanáct různých pozic (po 30°) pro angulované abutmenty (GingiHue® Post).
   

 Pro vnitřní spojení jsou vyráběny otiskovací kapny pro uzavřenou a otevřenou otiskovací lžíci (Pick-Up a Twist Lock™), které  také při správném dosazení docvaknou. Profilované výstupky otiskovacích kapen zasahují 2 mm dovnitř implantátu, zatímco abutmentu mají výstupky dlouhé 4 mm. Kratší výstupky otiskovacích kapen mají své odůvodnění v možnosti jejich snadného vyjmutí i při mírně disparalelním usazení implantátů.